FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

Szkoła Hipnozy i Samouzdrawianie metodą KSRO

Kurs umożliwia rozpoznawanie "kodu wejściowego", daje umiejętność relaksacji i sterowania swoim zachowaniem oraz fizjologicznymi reakcjami a także poznanie powiązań psychosomatycznych.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Psychologia
Wyświetleń: 439
Numer ogłoszenia: 5004
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
1750 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2024-07-10
2024-07-14
Kraków
z 3 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Akasha sp. z o.o.
Telefon kontaktowy: 12 6561652, 694 227 016
OPIS

Szkoła Hipnozy i Samouzdrawianie metdoą KSRO
Kontrolowanej SamoRegulacji Organizmu
w sampoznaniu, terapii i komunikacji

KRAKÓW
10-14 LIPCA 2024

prowadzi Siergiej Litwinow

Kurs umożliwia rozpoznawanie "kodu wejściowego", daje umiejętność relaksacji i sterowania swoim zachowaniem oraz  fizjologicznymi reakcjami a także poznanie powiązań psychosomatycznych. Działanie jest ukierunkowane na rozwój umiejętności takich jak: pamięć, koncentracja, szybki odpoczynek, doskonalenie umiejętności zawodowych, uczenie się nowych modeli zachowania (np. prowadzenie auta, języki obce, zdrowie ...). Wyjaśnia, czym jest hipnoza, jak rozpoznać hipnotyczne stany i jak w nie wprowadzać; co można zrobić w hipnozie, a czego się nie da. Pokazuje, w jakich aspektach można wykorzystać hipnozę np. do zmiany fizjologicznych funkcji organizmu, rozwoju osobistego.

Kolejny aspekt kursu to praca z innymi ludźmi - poznanie hipnotycznego modelu zachowania, języka, sposobu podawania sugestii, powiększenia podatności hipnotycznej odbiorcy. Podstawy prowadzenia terapii, tajemnice estradowej hipnozy, pokaz niezwykłych umiejętności i ukrytych zdolności.

Na kursie nabędziesz praktyczne umiejętności:

- prowadzenia medytacji, relaksacji
- wprowadzania w płytkie i głębokie stany transowe
- efektownej demonstracji swoich hipnotycznych umiejętności.
- programowania pożądanych stanów psychicznych i reakcji fizjologicznych
Poznasz także tajemne techniki rosyjskiej szkoły hipnozy publicznej i estradowej: szybkie, skuteczne, efektowne wprowadzanie w stany transowe, zabawy z ogniem, most kataleptyczny, znieczulanie i inne.

Stan Kontrolowanej Samoregulacji Organizmu (KSRO): jest specyficznym stanem umysłu pozwalającym w sposób świadomy w pełni kontrolować szereg procesów fizjologicznych i stanów emocjonalnych (np. odchudzanie się, wzmacnianie mięśni, usuwanie napięć, regulacja pracy żołądka i inne, radzenie sobie w sytuacjach stresowych, regeneracja sił po stresie, programowanie określonych modeli zachowań...). Stan KSRO bazuje na uzyskiwaniu podwójnej świadomości, gdy organizm -niezależnie od wykonywanej świadomie czynności - realizuje założony program uzdrawiający.

Dzięki nowatorskim opracowaniom S. Litwinowa KSRO opiera się nie na wizualizacji jak w metodzie Silvy, a na odczuwaniu – udostępnianiu organizmowi możliwości działania według jego podstawowych naturalnych mechanizmów autoregulacyjnych.

Klucz w KSRO - w odróżnieniu od tradycyjnej metody Klucza Hasaja Alijewa bazującej na hipnotycznym transie - jest indywidualnie odnajdywany przez każdego uczestnika dzięki podawaniu kalejdoskopu dobrze znanych doznań z różnych kanałów percepcji  przemieszanych z sugestiami, pozwalającymi znaleźć własny klucz wejściowy. Kurs prowadzi Siergierj Litwinow- prezes spółki z o.o. Akasha, specjalista w dziedzinie języka ciała i niewerbalnej komunikacji. Prowadzi treningi i konsultacje dla organów administracji państwowej, firm i instytucji. Posiada Certyfikat trenera NLP, jest mistrzem Reiki, uczestniczy w biznesowych i psychologicznych szkoleniach. Od 1992 roku prowadzi w Polsce i w Czechach kursy korekcji wad wzroku "Sztuka Świadomego Widzenia" według autorskiej metody opartej na założeniach amerykańskiego okulisty doktora W. H. Batesa. Współautor książki “Widzę bez okularów” i opracowania komentarzy do książki W.H. Batesa “Lepszy wzrok bez okularów metodą doktora Batesa” wydanych w Polsce i w Czechach. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapeutów Widzenia. Współorganizator "14 International Conference for Holistic Vision" w Polsce

Szkolenia rozpoczyna się w środę 9 listopada o godz. 10.30.

W kolejnych dniach zajęcia będą zaczynały się od godz. 10.30, a szczegółowy rytm zajęć zostanie ustalony z grupą na miejscu. Minimalny czas trwania zajęć to 6 – 7 godz. Dziennie. Zajęcia kończą się w niedzielę 13 listopada w godzinach popołudniowych.

Zajęcia będą prowadzone w siedzibie firmy na ulicy Hetmańskiej w Krakowie, co pozwala na prowadzenie zajęć w kameralnej domowej niekrepującej atmosferze.

Wyżywienie w czasie trwania szkolenia we własnym zakresie – organizator zapewnia w czasie przerw napoje zimne i gorące. W pobliżu szeroka oferta gastronomiczna.

W kursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby dorosłe, nie będące w trakcie terapii psychiatrycznej. Szkolenie nie jest terapią!

Koszt kursu „Szkoła Hipnozy i Samouzdrawianie metodą KSRO”   przy wpłacie całej kwoty na rachunek bankowy na minimum 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia:
Santander Bank Polska  S.A. 15 1090 2053 0000 0001 1024 0638

wynosi 1750 zł
Cena obejmuje udział w kursie, materiały pomocnicze, korzystanie z WiFi, przerwy kawowe, dyplom ukończenia szkolenia, godzinny indywidualny coaching online do zrealizowania w ciągu 3 miesięcy po szkoleniu.                  Przy wpłacie do dnia 15 maja - cena tylko 1450 zł

OPINIE I KOMENTARZE