FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

Regulacja lęku i emocji

Pojęcie regulacji lęku i emocji jest związane z koncepcją pracy w podejściu ISTDP, które oferuje spójne i pomocne narzędzia do pracy w tym obszarze. Podczas proponowanego seminarium zapoznamy się z praktycznym zastosowaniem technik ISTDP.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Zdrowie publicze Dla lekarzy Inne Psychologia
Wyświetleń: 957
Numer ogłoszenia: 8415
widoczność 26 dni do końca wyświetlania (25 października 2021)
cena:
500 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2021-12-04
2021-12-05
Sopot
z 2 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Pracownia Pomocy Psychologicznej Ośrodek Szkoleniowy
Telefon kontaktowy: 510 672 424
OPIS

"Regulacja lęku i emocji oraz restrukturyzacja zdolności adaptacyjnej ego pacjenta - zastosowanie technik ISTDP w praktyce psychoterapeutycznej" ( 15 godzin dydaktycznych ); Szkolenie w Sopocie 4,5 grudnia 2021r.

Szkolenie w Sopocie organiowane przez PRACOWNIĘ POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ poprowadzi p. Joanna Duchniewicz. ( psychiatra,psycholog,coach, trener ).

Zajęcia mają charakter interktywnego seminarium z elementami warsztatowymi i wykładowymi. Podczas zajęć autorka zaprezentuje fragmenty video prowadzonych przez siebie sesji. Uczestnicy będą mieli również mozliwość praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy w trakcie ćwiczeń "role play" ( odgrywanie ról ).

PLIKI DO POBRANIA
OPINIE I KOMENTARZE