FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

OMT Kaltenborn - Evjenth Konzept AWS 2

AWS 2 - Kurs zaawansowany dla odcinka szyjnego kręgosłupa oraz stawów skroniowo-żuchwowych

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Fizjoterapia
Wyświetleń: 486
Numer ogłoszenia: 4678
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
1450 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2020-12-12
2020-12-15
Wrocław
z 6 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: BMK
Telefon kontaktowy: 603255945
OPIS

OMT Kaltenborn - Evjenth Konzept

AWS 2 - Kurs zaawansowany dla odcinka szyjnego kręgosłupa oraz stawów skroniowo-żuchwowych

UCZESTNICY:
fizjoterapeuci (licencjat/magister)

OPIS SZKOLENIA:
AWS2 jest to ostatni moduł (czwarty zaawansowany) cyklu szkoleń OMT Kaltenborn-Evjenth. Moduł ten poświęcony jest badaniu i leczeniu odcinka szyjnego kręgosłupa oraz stawów skroniowo-żuchwowych.

Ortopedyczna Terapia Manipulacyjna Kaltenborn-Evjenth to metoda postępowania fizjoterapeutycznego opracowana przez dwóch norweskich fizjoterapeutów: Freddy’ego M. Kaltenborna i Olafa Evjentha. Przedstawili oni całościowy system badania i leczenia pacjentów z ortopedycznymi dysfunkcjami narządu ruchu. Ukończenie kształcenia z zakresu metody Kaltenborn-Evjenth (KEOMT) daje Uczestnikom skuteczne narzędzia do pracy z pacjentem, które rozpoznawalne i uznawane są na całym świecie, a zwłaszcza w Europie. Celem szkolenia jest wyposażenie terapeutów w praktyczne umiejętności badania i leczenia manualnego kończyn, kręgosłupa i stawów skroniowo-żuchwowych oraz planowania i przeprowadzania terapii treningowej. Pozwala na szybką i kompleksową ocenę biomechaniczną układu stawowo-nerwowo-mięśniowego pacjenta i jego zdolności ruchowych. 

WYKŁADOWCA:

Matthias Burkert - Ukończył Europejską Akademię Ortopedyczną Terapii Manualnej. Pracował m.in. jako: - Kierownik i zastępca menadżera Rehabilitationszentrum Munchen GmbH. - Asystent w Oakland University of Michigan/USA i hospitacje w różnych ambulatoryjnych centrach rehabilitacji w USA. - W 2003 r. uzyskał uprawnienia do nauczania terapii manualnej. - Naucza w Polsce i na Uniwersytecie Yongin w Korei Płd. oraz Supervision div. w klinikach prywatnych w Seulu. - ukończenie studium dla terapeutów manualnych w dziedzinie ortopedii u norweskich profesorów Kaltenborna, Evhentha, Thue'a.

CZAS TRWANIA: 4 dni (32 godziny dydaktyczne)

CENA: 1450 PLN

Szkolenie certyfikowane!

OPINIE I KOMENTARZE