FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

Koloroterapia i wzrok

Koloroterapia i wzrok to praktyczne warsztaty przeznaczone zarówno dla osób, które już uczestniczyły w kursach korekcji wad wzroku jak i dla tych, którzy dopiero chcą poznać ćwiczenia i zasady pozwalające poprawić wzrok.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Inne
Wyświetleń: 149
Numer ogłoszenia: 8265
widoczność 21 dni do końca wyświetlania (11 listopada 2021)
cena:
1050 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2021-11-05
2021-11-07
Kraków
z 6 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Akasha sp. z o.o.
Telefon kontaktowy: 12 6561652, 694 227 016
OPIS

Koloroterapia i wzrok

5-7 listopada 2021 KRAKÓW

Na kursie  szczególną uwagę zwrócimy na:

  • metody pracy z kolorami
  • możliwości, jakie daje koloroterapia
  • powiązania  barw z psychiką i wpływem, jaki mają na nią, a tym samym i na wzrok.

Pokażemy także, jaki jest wpływ kształtów na widzenie i stan psychiczny, i jak tą wiedzę można wykorzystać do aranżacji wnętrz, a włączając do treningu widzenia przyspieszyć proces poprawy wzroku.

Podobnie jak inne kursy poziomu pogłębionego – Koloroterapia i wzrok to praktyczne warsztaty przeznaczone zarówno dla osób, które już uczestniczyły w kursach ko­rekcji wad wzroku jak i dla tych, którzy dopiero chcą poznać ćwiczenia i zasady pozwalające poprawić wzrok.

Dzięki codziennym treningom w ciągu weekendu nie tylko dowiesz się, jak zmienić nawyki widzenia i co służy oczom, a co powoduje pogorszenie widzenia, ale doświadczysz skuteczności metody – wró­cisz po kursie widząc lepiej!

W kursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby dorosłe.

Standardowo zajęcia rozpoczynają się w piątek o godz. 17.00 a  kończą w niedzielę po obiedzie. W sobotę i niedzielę początek treningu o godz. 10.00. Szczegółowy rytm zajęć jest ustalany z grupą na miejscu.

Koszt kursu „Koloroterapia i wzrok”
przy wpłacie całej kwoty na rachunek bankowy:
 miesiąc przed kursem wynosi 750
przy wpłacie w okresie 30 dni poprzedzających szkolenie  1 050 zł.

Dla uczestników dowolnego innego naszego szkolenia – rabat 150

Cena obejmuje:

  • udział w kursie
  • materiały pomocnicze
  • dostęp do wi-fi
  • przerwy kawowe
  • wieczorne medytacje z kolorami.

Jeśli nosisz soczewki kontaktowe – weź ze sobą okulary.
Jeśli prowadzisz auto – weź na powrotną drogę słabsze okulary !
Każde dobrze wykonane ćwiczenie daje natychmiastową poprawę wzroku!

W mini sklepiku na kursie do nabycia są książki, kasety audio i wideo, okulary niesoczewkowe i opaski ziołowe do szybkiej regeneracji oczu, muzyka relaksacyjna, tablice i inne pomoce do treningu wzroku oraz preparaty ziołowe wspierające regenerację wzroku.

Siergiej Litwinow -. prezes spółki z o.o. Akasha, specjalista w dziedzinie języka ciała i niewerbalnej komunikacji. Prowadzi treningi i konsultacje dla organów administracji państwowej, firm i instytucji. Posiada Certyfikat trenera NLP, jest mistrzem Reiki, uczestniczy w biznesowych i psychologicznych szkoleniach. Od 1992 roku prowadzi w Polsce i w Czechach kursy korekcji wad wzroku "Sztuka Świadomego Widzenia" według autorskiej metody opartej na założeniach amerykańskiego okulisty doktora W. H. Batesa. Współautor książki “Widzę bez okularów” i opracowania komentarzy do książki W.H. Batesa “Lepszy wzrok bez okularów metodą doktora Batesa” wydanych w Polsce i w Czechach. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapeutów Widzenia. Współorganizator "14 International Conference for Holistic Vision" w Polsce

OPINIE I KOMENTARZE