FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

ANATOMIA TOPOGRAFICZNA AKUPUNKTURY

Trzyczęściowy weekendowy kurs podstaw akupunktury umożliwiający m.in. zdobycie wiedzy na temat przebiegu meridianów i lokalizacji punktów akupunkturowych.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Masaż Inne
Wyświetleń: 137
Numer ogłoszenia: 16074
widoczność 29 dni do końca wyświetlania (17 lutego 2021)
cena:
1590 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2021-03-06
2021-04-25
Kraków
z 20 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Instytut Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia
Telefon kontaktowy: 502090301, 503150462
OPIS

ANATOMIA TOPOGRAFICZNA AKUPUNKTURY

 

dr n. med. Wiesław Nowak

(Collegium Medicum UJ oraz Centrum Medycyny Chińskiej)

 

rozpoczęcie kursu: 6-7 marca 2021 r.

 

Trzyczęściowy weekendowy kurs podstaw akupunktury umożliwiający m.in. zdobycie wiedzy na temat przebiegu meridianów i lokalizacji punktów akupunkturowych.

Kurs „Anatomia Topograficzna Akupunktury” (3x po 2 dni, łącznie 48 godzin) stanowi pierwszą część, spośród trzech składających się na roczny kurs PODSTAWY AKUPUNKTURY (łącznie 9x po 2 dni, 144 godz.). Pozostałe części rocznego kursu to kursy: „Podstawy akupunktury w praktyce klinicznej” (3×2 dni) oraz „Praktyka akupunktury – warsztat kliniczny” (3×2 dni). Po zakończeniu rocznego kursu i zdaniu egzaminu uzyskuje się dyplom ukończenia kursu „Podstawy akupunktury”.

MIEJSCE KURSU:
Kraków, SDH Jubilat, Al. Krasińskiego 1-3, sala konferencyjna, VII piętro

PROGRAM I TERMINY KURSU:
„Podstawy anatomii akupunkturowej i lokalizacji punktów”

Celem kursu jest praktyczna nauka umiejscowienia punktów akupunkturowych oraz sposób ich nakłuwania (głębokości, kąta nachylenia igły), możliwych powikłań. Wprowadzeniu teoretycznemu będą towarzyszyły zajęcia w podgrupach 2-4 osobowych, w których uczestnicy kursu na sobie będą ćwiczyć znajdowanie omawianych punktów.

Zajęcia odbywają się w godzinach: sobota: 10:00-13:00 i 15:00-19:00, niedziela 9:00-12:00 i 13:00-16:00.

PROGRAM I TERMINY KURSU:
„Podstawy anatomii akupunkturowej i lokalizacji punktów”

Celem kursu jest praktyczna nauka umiejscowienia punktów akupunkturowych oraz sposób ich nakłuwania (głębokości, kąta nachylenia igły), możliwych powikłań. Wprowadzeniu teoretycznemu będą towarzyszyły zajęcia w podgrupach 2-4 osobowych, w których uczestnicy kursu na sobie będą ćwiczyć znajdowanie omawianych punktów.

Część pierwsza: 6-7 marca 2021
Metody lokalizacji punktów akupunkturowych i pomiarów. Umiejscowienie, sposoby nakłuwania punktów kanałów Jelita Grubego, Potrójnego Ogrzewacza, Jelita Cienkiego, Płuc, Osierdzia i Serca.

Część druga: 27-28 marca 2021
Umiejscowienie i sposoby nakłuwania punktów kanałów Pęcherza Moczowego, Wątroby i Pęcherzyka Żółciowego.

Część trzecia: 24-25 kwietnia 2021
Umiejscowienie i sposoby nakłuwania punktów kanałów Śledziony, i Żołądka, Nerek, kanałów Ren Mai i Di Mai oraz punktów dodatkowych

W ramach kursu uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe opracowane przez wykładowcę.
Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają zaświadczenia udziału w kursie (z zaznaczeniem, że jest to dopiero 1/3 edukacji w zakresie podstaw akupunktury).
Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy wg kolejności wpłat 
Wstępne zgłoszenia: telefonicznie lub mailem: kursy@medycyna-chinska.com

CENA PODSTAWOWA: 1590 zł za cały kurs – płatne do 15 lutego 2021


Cena nie obejmuje zakwaterowania i wyżywienia.
Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT.

Opłaty za kurs prosimy wpłacać na Konto Organizatora Kursu:

Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470
Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: ANATOMIA TOPOGRAFICZNA AKUPUNKTURY

 

UWAGA:
1. Ze względu na pandemię i zmieniającą się sytuację prawną dotyczącą organizacji szkoleń nie jesteśmy w stanie aktualnie udzielić informacji na temat tego, czy kurs odbędzie się w planowanym terminie – nie zależy to od nas. Gdy tylko będziemy mieli wiążące informacje – pojawią się one tutaj oraz wyślemy je mailem do wszystkich zgłoszonych.
22 lutego 2021 roku podejmiemy ostateczną decyzję dotycząca organizacji tego kursu. Zależy nam na jego organizacji, więc jeśli będziemy mieli wystarczającą ilość wpłat, a przepisy i sytuacja pandemiczna w Polsce na to pozwolą, to kurs zostanie zorganizowany w planowanym terminie 6-7 marca 2021. Nie będziemy mogli jednak czekać po 22 lutego na wpłaty – wtedy będzie już za późno. Ponieważ decyzję o organizacji kursu podejmujemy również na podstawie ilości osób, które kurs opłaciły, prosimy więc o zaryzykowanie i wcześniejsze dokonanie wpłat – w razie anulowania kursu pieniądze zostaną w całości odesłane na konto nadawcy.
2. W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji do dnia 15 lutego 2021 r. cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na inny rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po tym terminie wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu; możliwe jest jedynie przeniesienie tej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu).
3. W przypadku zbyt małej ilości uczestników, którzy dokonali wpłaty do dnia 22 lutego 2021 r. termin rozpoczęcia kursu może zostać przeniesiony na kolejny termin (wg podanego powyżej harmonogramu kolejnych sesji, czyli na 6-7.03.2021). Osoby, które dokonały wpłaty mogą też w takim przypadku zrezygnować z udziału w kursie i otrzymają całą kwotę przelewem na konto bankowe i zostaną o tym poinformowane przez organizatora mailem lub telefonicznie.
Informacja o ewentualnym przeniesieniu terminu rozpoczęcia kursu wysłana zostanie e-mailem do wszystkich, którzy dokonali wpłaty za kurs oraz podana zostanie także na tej stronie internetowej najpóźniej do dnia 22 lutego 2021 r.
4. Roczny kurs PODSTAWY AKUPUNKTURY (łącznie 9x po 2 dni, 144 godz.) składający się z 3 trzyczęściowych kursów: (1) Anatomia topograficzna akupunktury (3×2 dni), (2) „Podstawy akupunktury w praktyce klinicznej” (3×2 dni), (3) „Praktyka akupunktury – warsztat kliniczny” (3×2 dni) oraz (4) „Prowadzenie praktyki, kontakt z pacjentem, przepisy, BHP, ubezpieczenie, historia medycyny chińskiej, badania naukowe w TMC i medycyna integracyjna” kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym (oddzielnie płatnym). Po zdaniu egzaminu uzyskuje się dyplom Instytutu Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia oraz Zaświadczenie MEN ukończenia rocznego kursu „Podstawy akupunktury”.

 

Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

 

OPINIE I KOMENTARZE