FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

AJURWEDA ABHYANGA, SHIROABHYANGA, MUKABYHANGA

Abhyanga to tradycyjny masaż należący do masaży ayurvedyjskich. To kompletna terapia ciała zawierająca relaksujący masaż całego ciała, oprócz głowy i twarzy

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Zdrowie publicze Fizjoterapia Kosmetologia Masaż
Wyświetleń: 1231
Numer ogłoszenia: 18083
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
900 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2022-09-28
2022-09-30
Kraków
termin ustalany indywidualnie
Kraków
z 6 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Medical School
Telefon kontaktowy: 690 002 359
OPIS

MEDICAL SCHOOL
Zaprasza na:

"Kurs AJURWEDA ABHYANGA"

"Kurs AJURWEDA SHIROABHYANGA"

"Kurs AJURWEDA MUKKABHYANGA"

 

Cena - 1900 zł

 

Ajurweda wywodzi się ze starożytnych Indii. Jest to starohinduska sztuka nie tylko leczenia, ale także zachowania pierwotnej równowagi organizmu – zdrowia. Nazwa składa się z dwóch sanskryckich słów – ajur (życie) i veda (nauka), a więc oznacza wiedzę o życiu.

Ajurweda to medyczno-metafizyczna wiedza o uzdrawianiu, często nazywana matką sztuki leczenia. Jednocześnie to także filozofia życia, której istotą jest dążenie człowieka do stanu równowagi. Pomaga zrozumieć siebie, a także otoczenie, w którym funkcjonujemy.

Ayurveda jest jednym z najstarszych systemów medycznych na świecie i  nielicznych wśród systemów medycyny opracowanych w  starożytnych czasach, które są powszechnie stosowane w  czasach współczesnych. Znane na całym świecie inne tradycyjne systemy leczenia, takie jak medycyna chińska, medycyna tybetańska czy joga, mają wiele cech wspólnych z Ayurvedą.

Mukkabhyanga - Tradycyjny masaż głowy, należący do klasyki masażu ajurwedyjskiego. Zabieg mający na celu pobudzenia energii w całym organizmie, poprawę równowagi na trzech płaszczyznach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Przywraca pozytywny przepływ energii w ciele.

Zapewnia głęboki relaks, eliminuje stresy, negatywne emocje, napięcie mięśniowe. Oprócz tak korzystnego wpływu na nasz organizm, doskonale wpływa na stan skóry. Po zabiegu skóra staje się gładka, nawilżona i dobrze odżywiona.

Zabieg uznawany jako pielęgnacyjno – leczniczy. Obejmuje zakresem dekolt, ramion oraz twarz. Po przez pobudzenie mikrokrążenia nazywanany jest również „wieczną młodością” uznaje się się masaż upiększa zewnętrznie oraz odmładza wewnętrznie.  

SHIROABHYANGA - Jest to jeden z najbardziej relaksujących masaży głowy a dodatkowo odżywiających skórę oraz włosy. Masaż wykonywany w pozycji siedzącej przy użyciu ciepłego ajruwedyjskiego ziołowego olejku. Obejmuje zakres głowy, szyji, barków oraz kręgosłupa piersiowego. Daje nie zwykłe odczucia relaksu, odprężenia, koi nerwy i łagodzi lęki.

Masaż od stuleci wykonywany w Indiach.

Współpracujemy z Urzędami Pracy na terenie całej Polski.

Możliwość odbycia darmowego szkolenia finansowanego z Urzędu Pracy lub dofinansowanego 80-100% ze środków UE.

 

Zorganizuj grupę 6 osobową a kurs dla organizatora GRATIS!!!

Abhyanga to tradycyjny masaż należący do masaży ayurvedyjskich. To kompletna terapia ciała zawierająca relaksujący masaż całego ciała, oprócz głowy i twarzy. Często łączy się go z masażem głowy (Shiroabhyanga) i twarzy (Mukhabhyanga). Zabieg ten ma na celu pobudzenie i zrównoważenie energii w całym organizmie na wszystkich trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym.

 

PROGRAM SZKOLENIA
Część teoretyczna i praktyczna:

  • historia i filozofia Ajurwedy
  • koncepcja krążenia energii w ciele ludzkim
  • psychologiczny i duchowy aspekt terapii
  • przeciwwskazania i wskazania do zabiegu
  • przygotowanie do zabiegu
  • techniki wykorzystywane w terapii ayurveda abhyanga
  • praca z ciałem
  • zasady i metodyka masażu

 

Zapewniamy:

- dyplom w języku polskim i angielskim

- zaświadczenie o ukończeniu kursu

- doświadczonych instruktorów

- kameralne grupy

- skrypt szkoleniowy

 

Serdecznie zapraszamy!

OPINIE I KOMENTARZE