FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

Toksyna botulinowa szkolenie dla początkujących

Toksyna botulinowa typu A od lat jest używana jako środek do wygładzania zmarszczek i leczenia nadpotliwości.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Kosmetologia
Wyświetleń: 371
Numer ogłoszenia: 28920
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
2000 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2021-12-05
2021-12-05
Wrocław
2021-12-06
2021-12-06
Wrocław
termin ustalany indywidualnie
Wrocław
z 3 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii
Telefon kontaktowy: 577663665
ZDJĘCIA
OPIS

 

 

Toksyna botulinowa typu A od lat jest używana jako środek do wygładzania zmarszczek i leczenia nadpotliwości. Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej są jednymi z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Są bezpieczne i efektywne, mają szerokie zastosowanie w profilaktyce zmarszczek u kobiet i mężczyzn. Proces polega na podaniu niewielkiej dawki substancji do wybranych mięśni twarzy, co rozwiązuje problem będący skutkiem kurczenia się mięśni.

 

Tak zwany „botoks” to preparat białka uzyskany z bakterii Clostridium botulinum. Oczyszczona postać toksyny botulinowej ma szerokie zastosowanie kliniczne i kosmetyczne.

 

Szkolenie z toksyny botulinowej na zmarszczki

 

Nasz wyraz twarzy to efekt działania bodźców przekazywanych z mózgu bezpośrednio do komórek mięśniowych. Botulina kosmetyczna odpowiada za blokowanie ich przejścia z połączeń nerwowych do mięśni twarzy, które mają istotny wpływ na jej wygląd. Dzięki temu wpływa na zatrzymanie skurczów mięśni, które powodują powstawanie zmarszczek. Toksyna botulinowa działa przeciwzmarszczkowo, ale nie „zamraża” mimiki twarzy – działa wyłącznie w obszarze, do którego została zaaplikowana. 

 

Efekt jest widoczny po około trzech dniach od zabiegu, ale na ostateczne wyniki należy poczekać od tygodnia do dziesięciu dni. Botulina nie daje trwałego zatrzymania skurczów mięśni – rezultat mija po 3-5 miesiącach, dlatego zabieg należy powtarzać przynajmniej dwa razy w roku.

 

Podstawowe szkolenie z toksyny botulinowej zapewnia wiedzę na temat przygotowania i wykonania zabiegu i procedur pozabiegowych. Oferujemy też zaawansowane szkolenie z zabiegów z botuliną.

 

Ramowy program szkolenia:

 

  • Zakres podstawowy: kurze łapki, lwia zmarszczka, gładzizna czoła

Dodatkowe Informacje

OPINIE I KOMENTARZE