FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

OMT Kaltenborn - Evjenth Konzept OEX

OEX - Badanie i leczenie kończyny górnej

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Fizjoterapia
Wyświetleń: 642
Numer ogłoszenia: 4586
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
1450 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2020-12-17
2020-12-20
Wrocław
z 7 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: BMK
Telefon kontaktowy: 603255945
OPIS

OMT Kaltenborn - Evjenth Konzept

OEX  - Badanie i leczenie kończyny górnej

UCZESTNICY:
fizjoterapeuci (licencjat/magister)

OPIS SZKOLENIA:
OEX jest to drugi moduł cyklu szkoleń OMT Kaltenborn-Evjenth. Moduł ten poświęcony jest badaniu i leczeniu kończyny górnej.

Ortopedyczna Terapia Manipulacyjna Kaltenborn-Evjenth to metoda postępowania fizjoterapeutycznego opracowana przez dwóch norweskich fizjoterapeutów: Freddy’ego M. Kaltenborna i Olafa Evjentha. Przedstawili oni całościowy system badania i leczenia pacjentów z ortopedycznymi dysfunkcjami narządu ruchu. Ukończenie kształcenia z zakresu metody Kaltenborn-Evjenth (KEOMT) daje Uczestnikom skuteczne narzędzia do pracy z pacjentem, które rozpoznawalne i uznawane są na całym świecie, a zwłaszcza w Europie. Celem szkolenia jest wyposażenie terapeutów w praktyczne umiejętności badania i leczenia manualnego kończyn, kręgosłupa i stawów skroniowo-żuchwowych oraz planowania i przeprowadzania terapii treningowej. Pozwala na szybką i kompleksową ocenę biomechaniczną układu stawowo-nerwowo-mięśniowego pacjenta i jego zdolności ruchowych. 


WYKŁADOWCA:


Mirosław Kokosz - Pracownik Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od roku 1999 jest związany z metodą Neurac, a w roku 2004 uzyskał uprawnienia instruktorskie. Współautor popularnego podręcznika „Kinezyterapia” pod redakcją prof. Andrzeja Zembatego. Autor i współautor wielu artykułów naukowych z zakresu fizjoterapii. Działalność naukowo-dydaktyczną od ponad 15 lat łączy z pracą w prywatnym gabinecie fizjoterapii. Obszar specjalizacji: leczenie problemów przeciążeniowo-bólowych stawów kręgosłupa i stawów obwodowych ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień niestabilności i zaburzeń kontroli sensomotorycznej.

CZAS TRWANIA: 4 dni (32 godziny dydaktyczne)

CENA: 1450 PLN

Szkolenie certyfikowane! 

OPINIE I KOMENTARZE