FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

Kurs nieinwazyjnej kosmetologii estetycznej

Szkolenie dedykowane jest kosmetyczkom i kosmetologom, którzy mogą świadczyć usługi wspomagające zabiegi medycyny estetycznej.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Kosmetologia
Wyświetleń: 14
Numer ogłoszenia: 28930
widoczność 21 dni do końca wyświetlania (09 lutego 2022)
cena:
10500 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
termin ustalany indywidualnie
Wrocław
z 3 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii
Telefon kontaktowy: 577663665
ZDJĘCIA
OPIS

Dodatkowe Informacje

Szkolenie dedykowane jest kosmetyczkom i kosmetologom, którzy mogą świadczyć usługi wspomagające zabiegi medycyny estetycznej.


Celem kursu jest poznanie anatomii, systemów zabiegowych, nieinwazyjnych zabiegów na urządzeniach: fala uderzeniowa, infuzja tlenowa, kriolipoliza, elektrostymulacja, stymulacja ciepłem,krioterapia, fala ultradźwiękowa HIFU, masażu liftingującego Kobido. 

Celem kształcenia jest przybliżenie dostępnych dla kosmetyczek i kosmetologów technik zabiegowych wspomagających zabiegi medycyny estetycznej, ale również celem jest uczenie poszczególnych technik zabiegowych jako odrębnych umiejętności pozwalających rozbudować ofertę gabinetową. 

Cel zostanie osiągnięty poprzez cykl szkoleń o charakterze teoretycznym i praktycznym z przeważającą ilością zajęć praktycznych na modelach.

 

Informacje o szkoleniu

Liczba godzin kształcenia: 88h

Wymagania wstępne dla uczestników kształcenia: kurs dedykowany jest zarównokosmetologom i kosmetyczkom

Wykaz literatury oraz niezbędnych środków i materiałów dydaktycznych.: Organizatorzapewnia ryciny szkoleniowe, skrypty autorskie, materiały piśmiennicze.

Sposób i forma zaliczenia. Szkolenie prowadzone jest w małych,3- 4 osobowych grupach, prowadzący szkolenie na bieżąco ocenia postępy grupy, powtarzając systemy zabiegowe do uzyskania zadowalających efektów.

Cykl szkolenia kończy się egzaminem oraz wydaniem międzynarodowego kompetencyjnego certyfikatu VCC

Rodzaj dokumentu potwierdzającego nabycie kompetencji przez uczestnika kształcenia ustawicznego (kursu / studiów podyplomowych): certyfikat , certyfikat VCC

Kurs kończy się egzaminem zewnętrznym przeprowadzonym przez instytucje/organy/komisje itp. do tego uprawnione: Egzamin VCC

Koszt realizacji kształcenia – kursu / studiów podyplomowych: 10500zł

 

 

OPINIE I KOMENTARZE