FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

OFERTA PRACY

Pracownik obsługi biura

praca

DANE SZCZEGÓŁOWE
Ogłoszeniodawca: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Data dodania: 2019-07-13
Numer ogłoszenia: 11938
Telefon kontaktowy: 71 332 36 70
Miejscowość: Wrocław
OPIS

W związku z dynamicznym rozwojem Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. poszukujemy do współpracy pracownika obsługi biura

Nr referencyjny: DCP/2019/SEKRETARIAT

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa sekretariatu i koordynowanie obiegu korespondencji oraz dokumentów w biurze
  • rejestracja pacjentów
  • przyjmowanie zapisów na szkolenia
  • współpraca z terapeutami i trenerami
  • przeprowadzanie akcji promocyjnych

Wymagania

  • wykształcenia wyższego (mile widziane ukończone kierunki: administracja, zarządzanie, marketing, psychologia, pedagogika),
  • biegłej znajomości obsługi MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych,
  • umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy,
  • dyspozycyjności, odpowiedzialności i zaangażowania, komunikatywność i umiejętność budowania relacji interpersonalnych
  • dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • gotowości do długoterminowej współpracy
  • znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w renomowanym i dynamicznie rozwijającym się Centrum Medycznym o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • przyjazną atmosferę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Wymagane dokumenty:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz innych dokumentów (skany) potwierdzających kwalifikacje i dorobek kandydata na adres e-mailowy rekrutacja@dcp.wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomości DCP/2019/SEKRETARIAT