FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

Wolumetria poziom zaawansowany (lifting wolumetryczny)

Z upływem lat zmienia się kontur twarzy, tkanka podskórna zaczyna zanikać, a policzki i kąciki ust opadają. Zabieg liftingu wolumetrycznego ma na celu poprawę elastyczności skóry oraz odbudowę objętości tkanek.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Kosmetologia
Wyświetleń: 41
Numer ogłoszenia: 28902
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
3500 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2021-10-31
2021-10-31
Wrocław
2021-11-05
2021-11-05
Wrocław
2021-11-16
2021-11-16
Wrocław-fabryczna
2021-11-29
2021-11-29
Wrocław
2022-01-08
2022-01-08
Wrocław
z 3 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii
Telefon kontaktowy: 577663665
OPIS

Jak działa lifting wolumetryczny?

Z upływem lat zmienia się kontur twarzy, tkanka podskórna zaczyna zanikać, a policzki i kąciki ust opadają. Zabieg liftingu wolumetrycznego ma na celu poprawę elastyczności skóry oraz odbudowę objętości tkanek miękkich twarzy, która zyskuje młodszy wygląd, a zmarszczki zostają spłycone. Zabieg sprawdzi się również w przypadku osób posiadających anatomiczne defekty, których aspekt wizualny negatywnie wpływa na ich samopoczucie. Efekty zabiegu utrzymują się od roku aż do dwóch lat, a sam zabieg jest szybki i bezpieczny.

Zabieg wolumetrii cechuje się wykorzystaniem specjalnej odmiany usieciowanego kwasu hialuronowego, który jest gęstszy od typowych kwasów, co jest spowodowane jego budową. Trójwymiarowe molekuły zawarte w kwasie pozwalają uzyskać nawet o 50 procent większą objętość, aniżeli stosując kwasy konwencjonalne. Preparaty z kwasem hialuronowym gęsto usieciowanym wstrzykuje się w głębokie warstwy skóry przy pomocy igieł lub kaniul. Kwasy wykorzystywane podczas zabiegu wolumetrii cechuje duża wydajność oraz odporność na rozkład enzymatyczny i działanie wolnych rodników.

Oferowane przez naszą placówkę szkolenia z liftingu wolumetrycznego realizujemy na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym. Szkolenia przeznaczone są dla lekarzy, jak i kosmetologów.

 

Czym wyróżniają się techniki zabiegowe na poziomie zaawansowanym ?

Szkolenie na poziomie zaawansowanym jest rozbudowane o aspekty zapobiegania powikłaniom, leczenie, planowanie, jak i wykonanie zabiegu modelowania twarzy i okolic trudnych, tak, aby uzyskać naturalny efekt zabiegów. Z tego względu podczas szkolenia zabiegi wykonywane są zarówno igłami, jak i kaniulami, co daje możliwość zastosowania różnorakich technik oraz możliwości zdobycia umiejętności w wykonywaniu zabiegów okolic trudnych i problematycznych.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest ukończenie szkolenia z wolumetrii podstawowej oraz doświadczenie w wykonywaniu zabiegów.

Ramowy program szkolenia:
Zakres omawianych na szkoleniu technik oraz stref zabiegowych:

 • modelowanie twarzy (kaniula)
 • linia żuchwy (kaniula)
 • „podcinanie” blizn (kaniula)
 • wypełnianie ubytków tkanki kostnej (kaniula)
 • “punkt młodości” (praca igłą)
 • uzupełnienie ubytków tkanki tłuszczowej (kaniula)
 • modelowanie brody (praca igłą)
 • skrócenie odległości: górna warga – nos (praca igłą i kaniulą)
 • modelowanie twarzy pod kątem optycznego zmniejszenia nosa (policzki, czoło, broda)
 • modelowanie brody technikami 3D (kaniula)
 • armirowanie twarzy – iniekcja cienkich linii kwasu
 • zastosowanie hialuronidazy
 

 

OPINIE I KOMENTARZE