FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

OFERTA PRACY

Neurolog dziecięcy

praca

DANE SZCZEGÓŁOWE
Ogłoszeniodawca: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Data dodania: 2019-07-13
Numer ogłoszenia: 11933
Telefon kontaktowy: 71 332 36 70
Miejscowość: Wrocław
OPIS

W związku z dynamicznym rozwojem Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. poszukujemy do współpracy neurologa dziecięcego

Nr referencyjny: DCP/2019/NEUROLOG DZIECIĘCY

Opis stanowiska:

  • przeprowadzenia konsultacji neurologicznych,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • ukończona specjalizacja lub przynajmniej połowa specjalizacji,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • nastawienie na jakość obsługi pacjenta,
  • znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w renomowanym i dynamicznie rozwijającym się Centrum Medycznym o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość pełnego skoncentrowania się na leczeniu pacjentów – my zapewniamy nowoczesną infrastrukturę, organizację obsługi pacjenta i wsparcie medyczne,
  • przyjazną atmosferę,
  • elastyczny grafik pracy i formę zatrudnienia,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Wymagane dokumenty:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz innych dokumentów (skany) potwierdzających kwalifikacje i dorobek kandydata na adres e-mailowy rekrutacja@dcp.wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomości DCP/2019/NEUROLOG DZIECIĘCY